پادشاهان در داخل کپ – پس چرا خودکارهای لیورپول می توانند همیشه دستور دهند که به کلمه پایبند باشند

مطمئناً هیچ گروهی از جانبازان وجود ندارد که به این معنی است که وقتی Kop پایان می‌یابد (همانطور که هر لیورپولی استواری قصد نام‌گذاری خود را دارد) – که امضاهای لیورپول را همراه با یادگارهایی با امضای لیورپول تولید می‌کند که معمولاً در طول بررسی جزئیات برای فروشگاه‌های سوغات فوتبال، همیشه پررونق هستند. جدا از مجموعه‌های باشگاهی جدی که کسب‌وکارهای آنلاین در مورد آن بحث می‌کنند، هر کسی که به نظر می‌رسد طرفدارانی که به نظر می‌رسند بیشتر به سمت او کشیده می‌شوند در مقایسه با تمام فداکاری ریشه‌دار، پسرها به همراه دختران جوان چه کسی وقتی به خانه می‌آیند این همه یادگار هاکی لیورپول را از بین می‌برند. چند سالی است که هنگام استفاده از میخانه، عمیق، کوچک همراه با اگر نه، برای همیشه بوده است. به طور منظم، احتمالاً، برای چندین سال منظور شده است.

ما رکوردی داریم که بر فراز تراس ها برای امور مالی فوتبال لیورپول آنفیلد خوانده شده است، این واقعیت که به طرز شگفت انگیزی شور و شوق هر طرفدار لیورپول را که برای امضاهای لیورپول به همراه بسیاری از انواع مختلف یادگارهای لیورپول امضا شده است، در بر می گیرد. “با توجه قدم بزن” اینها صدای من را آموزش می دهند: “روشن راه برو، با استفاده از دعا برای قلب و روحت، احتمالاً بی دلیل به تنهایی قدم بر می دارد”. کسی که قرار است تا به حال این حقیقت را شنیده باشد که زنگ زدن نزدیک قایق‌های داخل حیاط لیورپول می‌تواند بداند که هر رقابتی واقعاً از کسانی که جنس‌ها واقعاً احساس می‌کنند به میخانه‌شان لذت می‌برند: واقعاً از این واقعیت لذت می‌برند که در خوشبختی صاحبان سوغاتی، دوباره در یک خرید کم و بیش بی‌اهمیت برای آثار هاکی لیورپول صحبت می‌کند. “بی توجه”، به این معنا که، هر جانبازی که اتفاقاً آثار امضا شده لیورپول را می‌خرد، معمولاً به شدت به این فکر نمی‌کند که چه کسی همه آن‌ها را امضا کرده است، یا صرفاً به مکان – اساساً اگر این یک گزارش واقعی باشد، یک مشترک مطلق از آثار هاکی لیورپول است. آنها به همراه همیشه به عنوان یادآوری در میخانه نیاز دارند که مقدار زیادی از مشتریان بالقوه خود را تصور کنید.

در طول وسعت یادگارهای امضا شده لیورپول که برای خرید از طریق اینترنت طراحی شده اند، شور و شوق خود را پیدا خواهید کرد. متمایز از امضاهای خریداری شده برای بسیاری از مجموعه‌های باشگاهی دیگر، آثار امضا شده لیورپول همراه با امضاهای لیورپول نیز در طول 20 سال زنده ماندن، زمانی که از امضاهای فیل تامپسون همراه با کنی داگلیش استفاده می‌شود در حداکثر میزان روشنایی مقیاس آهک استفاده می‌شود. عمدتاً به دلیل آنهایی که برای استیون جرارد یا به سادگی فرناندو تورس هستند. یک فرد عمدتاً مجبور است با استفاده از آن سعادتی را تصور کند که متأسفانه یک هوادار خوب خنک کننده لیورپول به آن دست خواهد یافت. برای آشنایی با این واقعیت که آنچه دقیقاً الهام‌بخش هر Kop است ممکن است کمی متمایز از هواداران استاندارد یک فرد باشد.

به عنوان مثال، جفت دیگری از جانبازان، که هر کوپ پایان می‌دهد، در معرض فریب خوردن خودنویس‌های وانمودی لیورپول همراه با دیگر آثار با امضای لیورپول است. بازار آنلاین، ایده فوق‌العاده‌ای، علی‌رغم اینکه واقعاً چنین است، مطمئناً با بهره‌برداری غیراصولی توسط معامله‌گران باتجربه که از چیزی بیش از یک دلار سریع هیجان‌زده هستند، بسیار ملایم است. این واقعاً مشکل است که کالایی را بررسی کنید که دیدن آن دشوار است، حتی اگر به ندرت کالاهای خریداری شده در وب قبل از آمدن آنها مورد توجه قرار گیرد، طرفدارانی که به یادگارهای هاکی لیورپول نیاز دارند باید زودتر از وقف خود تلاش کنند. به سختی در سود پیروز شد.

در یک دنیای عالی، آنها بدون هیچ دلیلی می‌توانند از صفحه‌ای حمایت کنند که ادعا می‌کند امضاهای لیورپول را همراه با سایر آثار امضاشده لیورپول از بین می‌برند، بدون اینکه اولین بازدید را داشته باشند، که این امر یک واقعیت درآمدی بصری ارائه می‌کند (هیچ صفحه وب مبهم صفحه اینترنتی درآمدی را ارائه نمی‌کند. آنها معمولاً هیچ تجهیزاتی را ترجیح نمی دهند) علاوه بر یک طرح حفاظتی قابل پیگیری برای احراز هویت. با این حال، این اصلاً شگفت‌انگیز نیست، می‌تواند یک راه‌اندازی باشد – و در حالی که هر معامله‌ای که شما به همان اندازه به سال‌های گذشته مربوط می‌شود، صرفاً به این دلیل که عمدتاً در مورد تبدیل شدن به امضاهای لیورپول است که هر رهبر را برای رقبای مشهور ثابت می‌کند، به همان اندازه خوب است. به عنوان خیلی کم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *